reklama

wtorek, 13 stycznia 2015

Ścianka tekstylna: Vario Big Island

Vario Big Island to jedna z największych ścianek reklamowych wielokrotnego użytku. Zbudowana z aluminiowych stelaży, opinana jest tkaniną poliestrową. To gwarantuje jej wysoką jakość, bardzo dobrą stabilność i powoduje, że system jest niezwykle lekki. Grafika może być umieszczana z obu stron ścianki.Model Big Island charakteryzuje się nowoczesnym designem, niewielką wagą, jak na tak duży system oraz wysoką jakością użytych materiałów. Dodatkową zaletę stanowi ogromna powierzchnia reklamowa, jedna z największych tego typu na rynku. Po zadrukowaniu z obu stron system ma nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych ekspozycji.

Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w procesie ekologicznej sublimacji. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Dzięki sublimacyjnej technice druku nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób

Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na zatrzaski. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.System składa się do estetycznej torby transportowej.

Kontakt w sprawie zakupu:
Marek Bachorski-Rudnicki
mb@adsystem.pl
tel. 604 271 374

Prześlij komentarz