reklama

piątek, 16 stycznia 2015

Ścianka tekstylna: Craft 3D

Vario Craft 3D to ścianka reklamowa niezastąpiona podczas prezentacji, konferencji, eventów, czy imprez. Niezwykła funkcjonalność pozwala zagospodarować dużą powierzchnię w bardzo krótkim czasie. 


Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego wykorzystania systemu, jego nieduża waga przy tak dużej powierzchni ekspozycji oraz prosty sposób montażu.

Ogromną zaletą jest wydruk na tkaninie poliestrowej. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje. Nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób.

Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.

Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona. Zaletą jest niewielka waga i wysoka jakość użytych materiałów.

System składa się do niewielkiej estetycznej torby transportowej.

Kontakt w sprawie zakupu:
Marek Bachorski-Rudnicki
mb@adsystem.pl
tel. 604 271 374
Prześlij komentarz