reklama

środa, 10 grudnia 2014

Nowe stoiska Adbox Ring oraz Adbox Hit C w ofercie Adsystem

W związku ze stale wzrastającym zapotrzebowaniem na różnego rodzaju promocję i degustacje oraz na stoiska, które spełniałyby role trybunek informacyjnych wprowadzamy zupełnie dwa nowe modele.


Do sprzedaży właśnie wchodzą s07 Adbox Ring, który, jako nieduże stoisko idealnie spełnia rolę informacyjno-degustacyjną orazs06 Adbox Hit C, gdzie zastosowaliśmy podwójny blat, który pozwala na przygotowanie oferty poza wzrokiem klienta i umożliwia hostessie komfortowe przygotowanie produktów.

Zastosowanie podwójnego blatu umożliwia nie wystawianie tych produktów, które mają być dla hostessy „pod ręką”, ale też mają być w danym momencie niedostępne w promocji (np. kupony, kubeczki z napojami, etc.)dla potencjalnych klientów. Natomiast ich bezpośrednia ekspozycja jest ulokowana na górnym blacie.

Rozwiązania bazują na znanych konstrukcjach stoisk Hit i Elypse. Montaż i demontaż jest niezwykle szybki, prosty i nie wymagający dodatkowych narzędzi. Stoiska zbudowane są w większości na bazie profili aluminiowych, posiadają w zestawie półkę. Blat wykonany jest z płyty meblowej w jednym z wielu dostępnych kolorów. Stoiska posiadają toper, który zwiększa powierzchnię reklamową i czyni je bardziej widocznymi.

Zapytaj o ceny:

mb@adsystem.pl
Marek Bachorski-Rudnicki
tel. 604 271 374
Prześlij komentarz