reklama

piątek, 5 grudnia 2014

Vario T. Sukces od pierwszego wrażeniaWbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo wyróżnić się z tłumu wielu podobnych systemów reklamowych. Co zrobić, gdy zależy nam szczególnie, aby tym jednak razem na tle innych nasz produkt, czy usługa wyróżniała się ponad wszystkie inne? Na pomoc przychodzi Vario T.

Specyfikacja i zalety:
-Konstrukcja składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski.


-Wykorzystane medium do druku to tkanina poliestrowa zadrukowana w technologi sublimacji. 

-Grafika naniesiona może być z dwóch stron. 

-Szybki czas rozłożenia bez wykorzystywania narzędzi powoduje to, że system można użyć jako ekonomiczny odpowiednik ściany pop-up. Wymiary Vario T


  • Szerokość: 
    95-150 cm
  • Wysokość: 
    240 cm
  • Głębokość: 
    50 cm

Opis:

Vario T to produkt reklamowy wielokrotnego użytku. Charakteryzuje go nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje. 

Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.

Medium to tkanina poliestrowa, na którą transferuje się wydrukowaną na papierze grafikę reklamową. Proces przenikania pigmentu do tkaniny (sublimacja) zachodzi w trakcie kalandrowania w temperaturze około 200 stopni. Nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób.

System składa się do niewielkiej estetycznej torby transportowej.

Koszt:

AdWall T- zapytaj na mail/netto przy wydruku jednostronnym i torbą transportowąMarek Bachorski-Rudnicki
mb@adsystem.pl
Prześlij komentarz