reklama

piątek, 9 maja 2014

Zapraszam na targi: Reklama360 w Poznaniu


Adsystem ponownie z innowacyjnym rozwiązaniem

Jesteśmy znaną na rynku firmą od lat zajmującą się tworzeniem mobilnych systemów prezentacji wizualnej. Klienci cenią nas za wysokiej jakości, stacjonarne i przenośne systemy wystawiennicze.


Stawiamy na...

... nowości i nowoczesne rozwiązania. Ścianki Vario drukowane w technice sublimacji okazały się swego czasu strzałem w dziesiątkę. Skutkiem tego do naszej oferty cyklicznie wprowadzamy systemy, które ciekawią i zaskakują.

Dlatego wprowadziliśmy...

...zupełnie niespotykany system Multi Frame. Jego wszechstronność pozwala na swobodną zabudowę na targach, czy stworzenie własnej koncepcji wyspy reklamowej w galeriach handlowych. Ale to nie wszystko. Ten system będzie można dowolnie modyfikować, według własnego uznania. Pojawi się wiele możliwości kształtowania przestrzeni oraz zabudowy.

Kluczem do sukcesu...

...jest nośnik reklamowy, który sam w sobie stanowi doskonały wyróżnik na tle podobnych systemów. Dodatkowym atutem jest połączenie wydruków w sublimacji z lekką zabudową aluminiową. To pozwala każdemu wystawcy na szybką zmianę projektów przy następnych eventach. Dodatkowo dzięki uchwytom istnieje możliwość wieszania ekranu LED, półek, a nawet stworzenie małego pomieszczenia gospodarczego.

Korzyści dla klienta...

...to przede wszystkim doskonała jakość systemu, relatywnie niska cena oraz szokująca mobilność. Cały komplet Multi Frame mieści się w niedużych, przenośnych torbach.

Systemy prezentacji reklamowej to w dzisiejszym świecie biznesu nie tylko potrzeba, ale i z reguły obowiązek każdego przedsiębiorcy. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z najnowszymi systemami oferowanymi przez Adsystem.

Marek Bachorski-Rudnicki
mb@adsystem.pl
604 271 374
Prześlij komentarz