reklama

czwartek, 4 kwietnia 2013

Ściana reklamowaAdwall SMART w02 prosta

Adwall SMART to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie prezentuje firmę i promują jej produkty.
Daje ona nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściana pop-up to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych. Konstrukcja ściany jest zadziwiająco lekka, wykonana z aluminium do której za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. 

Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Załączone oświetlenie halogenowe dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli.

Jest to ściana z segmentu premium, na lekkiej, samozatrzaskowej konstrukcji pająkowej. Na aluminiowym stelażu montowane są wysokiej jakości panele graficzne. Jest to wysokiej jakości druk pigmentowy (1440dpi), od frontu jest laminat "Deep Crystal", który chroni wydruk przed uszkodzeniami, z tyłu zaś jest laminat "Stoplight", dzięki któremu światło nie przebija na drugą stronę. 
Oba laminaty nakładane są na gorąco. Walory idealnie przylegającej grafiki podkreślają mocowane na górze lampki halogenowe. 
 
Po złożeniu cała ściana i wszystkie jej elementy mieszczą się do praktycznego kufra, który nie tylko ułatwia transport, ale może również pełnić rolę trybunki. 
 
Dodatkowym atutem ściany Adwall SMART jest udzielana na jej konstrukcję 10-letnia gwarancja.

Wykonanie:

  • - aluminiowa konstrukcja
    - listwy magnetyczne
    - 2 lampki halogenowe
    - kufer transportowy
    - panele graficzne
 
Rozmiar 4x3 - (370x238 cm )
Rozmiar 3x3 - (300x238 cm)

Prześlij komentarz