reklama

wtorek, 19 lutego 2013

Sztuka prezentacji: Stoisko Adbox Elypse Mini

Stoiska wystawiennicze, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych produktów i marek. Świetnie sprawdzają się w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach.

Teraz w niższej cenie! Zapytaj w mailu.

-->

Wykonanie:

Profile aluminiowe, wypełnienie pcv, druk na folii + laminat.
Blat z płyty meblowej 95 x 40 cm na wysokości 95 cm.
Półka z płyty meblowej.
Toper górny pcv: 60 x 30 cm.
Max całkowita wys. 215 cm.
Stabilna i bezpieczna konstrukcja.

W komplecie torba transportowa.

UWAGA: Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie jednego stoiska.

Opis:

Niewielkie wymiary Adbox Elypse i waga złożonego stoiska powodują, że transport w kolejne miejsce promocji nie będzie problemem. Stoisko jest wykonane z profili aluminiowych malowanych proszkowo, blat z płyty meblowej w dowolnym dostępnym kolorze. Posiada bardzo lekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje je błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej. Zamontowane kółka pozwalają na swobodne przemieszczanie.

Stosowane do produkcji wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania techniczne gwarantują wytrzymałość konstrukcji i możliwość wielokrotnego używania.
Efektowna grafika dodatkowo uczyni stoisko atrakcyjnym, sprawi, że degustacja i promowana marka powiększy liczbę klientów Państwa firmy.
Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie jednego systemu.

Wykonujemy projekty graficzne oraz wydruki.

Prześlij komentarz