reklama

wtorek, 22 stycznia 2013

Systemy wystawiennicze w zestawie

 

Systemy wystawiennicze w zestawie


Aranżacja przestrzeni nigdy nie była taka prosta. Z przenośnych systemów wystawienniczych, jak z klocków, każdy może zbudować atrkacyjną i funkcjonalną przestrzeń.
W skład zestawu wchodzi adposter L oraz trybunka Hit.

Produkowane przez Adsystem Adposter L to najbardziej popularne i najprostsze systemy wystawiennicze. Zwracają uwagę użytkownika zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą jak i łatwością montażu. Optymalnie dobrana waga nogi stalowej stabilizuje system a giętki maszt z włókna szklanego rozpina wydruk pomiędzy listwami. Stojak reklamowy mieści się do niewielkiej torby. Istnieje możliwość zawieszenia samego wydruku na ścianie.

Adpostery mogą być również wykorzystane jako efektowna ściana reklamowa czy tło do ekspozycji.

Stabilna i bezpieczna konstrukcja trybunki wykonana jest na bazie profili aluminiowych. Solidnie zamontowane kółka pozwalają na swobodne przemieszczanie bez konieczności demontażu grafiki i wypakowywania rzeczy z wewnętrznej półki.

Stosunkowo duża powierzchnia, na której umieszcza się grafikę reklamową zwiększa efektywność przekazu, jakże ważną przy promocjach i degustacjach. W komplecie znajduje się również blat i półka wykonane z płyty meblowej w wybranym kolorze. Trybunkę można błyskawicznie rozstawić, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej. 
 
Koszt zestawu 669,00 zł/netto
Prześlij komentarz