reklama

czwartek, 29 listopada 2012

Zestaw maxi w cenie mini - tylko brać!

Tak fantastyczny zestaw w bardzo dobrej cenie to prawdziwa gratka dla firm, które myślą o zakupie dobrego systemu w niskiej cenie.

W zestawie znajdują się aż cztery produkty i dodatkowo transport jest w gratisie!
Reklamodawcy stawiają na prostotę i skuteczny przekaz. Produktem, który spełnia te wymagania, są ścianki reklamowe. Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych. Przenośne systemy wystawiennicze a w szczególności ścianka reklamowa doskonale nadają się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdzają się podczas targów. Produkty te to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji cyfrowej grafiki reklamowej skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. Dlaczego są najlepsze Co sprawia że są tak popularne? Dają one olbrzymie możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej.

Trybunki, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych produktów i marek. Świetnie sprawdzają się w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach. Montaż i demontaż jest niezwykle szybki, prosty i nie wymagający dodatkowych narzędzi. Trybunki zbudowane są w większości na bazie profili aluminiowych, posiadają półkę. Blat zwykle jest wykonany z płyty meblowej w jednym z wielu dostępnych kolorów. Stojak reklamowy A4 wykonany jest z aluminium i wypełniony plexi. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę, nowoczesnym designem. Adfolder można błyskawicznie rozłożyć, a po złożeniu mieści się w niewielkiej, aluminiowej walizce, która zabezpiecza go przed zniszczeniem. Foldery można układać z obu stron stojaka.

Stojak posiada 6 półek dostosowanych do formatu A4.

Waga: 6 kg; Kolor: srebrny

Zalety:  • Efektowny i estetyczny wygląd
  • Łatwy i szybki montaż, demontaż
  • Wygodny w transporcie
  • Walizka transportowa
  •  
    Prześlij komentarz