reklama

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Stoiska i trybunki

Stoiska i trybunki wystawiennicze są nieodzownych elementem wykorzystywanym podczas promocji, targów czy degustacji. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na ich wykonanie i jakość. 

 ADBOX STANDARD
Wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych. Konstrukcja oparta na specjalnym zawiasie wewnętrznym co powoduje, że stoisko bardzo łatwo się rozkłada, gwarantując także niezwykłą wytrzymałość i stabilność. Blat wykonany jest z płyty meblowej, której kształt i kolor zależy od potrzeb Klienta.
Wymienny, dwustronnie zadrukowany panel graficzny umieszczany w profilu, daj możliwość zmiany charakteru i wyglądu stoisko w zależności od potrzeb i prowadzonych działań marketingowych.
ADBOX HIT – mini
Niewielkie stoisko o zaokrąglonym kształcie. Wykonane jest ono na wzmocnionej ramie aluminiowej, która jest jednocześnie lekką i składających się do niewielkich rozmiarów konstrukcją. Stoisko cechuje błyskawiczny montaż, duża powierzchnia reklamowa oraz wytrzymałość.
Całe stoisko chowa się do jednej torby transportowej.

Grafika:
folia samoprzylepna, zabezpieczona laminatem.
W komplecie:
Płaszcz graficzny, konstrukcja aluminiowa, blat, torba transportowa, kółka, półka.
ADBOX HIT
Nieduże stoisko o zaokrąglonym kształcie. Wykonane jest ono na wzmocnionej ramie aluminiowej, która jest jednocześnie lekką i składających się do niewielkich rozmiarów konstrukcją. Stoisko cechuje błyskawiczny montaż, duża powierzchnia reklamowa oraz wytrzymałość.
Całe stoisko chowa się do jednej torby transportowej.

 ADTRIBUNE STANDARD

Stelaż tej trybunki wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych, w które wsuwane są płyty z PCV. Atutem Adtribune Standard jest jej mobilność, dzięki zamontowanym kółeczkom a także możliwość zastosowania dwustronnie zadrukowanych płyt graficznych. Konstrukcja umożliwia stworzenie trybunki niestandardowej, spełniającej Państwa oczekiwania.
Prześlij komentarz