reklama

piątek, 16 listopada 2012

Opis wybranych systemów wystawienniczych Adsystem

Wystawiennictwo od dawna jest jedną z najlepszych form prezentacji marki oraz produktu co umożliwia szybsze dotarcie do większej rzeszy klientów.
Adsystem oferuje Państwu wzmocnienie przekazu, poprzez zastosowanie wielkoformatowej ekspozycji z wykorzystaniem między innymi ścian reklamowych.
ADWALL oraz ALU PROFI to ściany, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, lekką i innowacyjną konstrukcją oraz łatwym montażem.


ADWALL
Jest to ścianka wystawiennicza prod. USA, z segmentu premium, na lekkiej, samozatrzaskowej konstrukcji pająkowej. Na aluminiowym stelażu montowane są wysokiej jakości panele graficzne. Walory idealnie przylegającej grafiki podkreślają mocowane lampki halogenowe.
Po złożeniu scianki wystawiennicze i wszystkie jej elementy mieszczą się do praktycznego kufra, który nie tylko ułatwia transport, ale może również pełnić rolę trybunki.
Dodatkowym atutem ściany Adwall jest udzielana na jej konstrukcję dożywotnia gwarancja.
Rozmiar 3 x 4  ( szer 350 x 230 cm )

ALU PROFI
Podstawowym elementem tej oryginalnej ściany jest moduł, składający się z profili aluminiowych oraz płyty PCV. Ilość modułów o wymiarach 100 x 100 cm jest dowolna, daje więc możliwość stworzenia ściany o potrzebnych Klientowi wielkościach. Jeśli zaistnieje taka potrzeba moduły mogą mieć inne wymiary.
Prześlij komentarz